Jestem psychologiem i dwuetatową mamą Anią. Dlaczego dwuetetową? Posiadam bowiem dwójkę małych szkrabów z którymi nie sposób się nudzić, a codzienność z nimi to jak praca na dwa etaty:))) Czas wspólnie z nimi spędzany pełen jest wielu ciekawych momentów, które wypełnione są całym mnóstwem spostrzeżeń.

Psychologia od zawsze była moją pasją, a praca terapeutyczna z wieloma grupami, szczególnie rodzinami, zafascynowała mnie złożonością zjawisk, które składają się na jeden z najważniejszych etapów rozwojowych, jakim jest budowanie własnej rodziny. Od niedawna sama doświadczam jak to jest być rodzicem oraz członkiem małej czteroosobowej rodzinki, którą sama razem z moim partnerem kształtuję. W praktyce okazuje się, że na bycie rodzicem składa się bardzo wiele różnych aspektów. Jest to również przeżycie, które dostarcza bardzo wielu, często sprzecznych ze sobą emocji.

S&J&A&A czyli czteroosobowa rodzinka

Świat dziecka i odkrywanie go na nowo z moimi dziećmi jest niesamowitą przygodą. W moim blogu chciałabym podzielić się wszystkimi spostrzeżeniami związanymi z byciem rodzicem. Oczywiście chciałabym trochę “popsychologizować”, ale przede wszystkim być typową mamą. Mam nadzieję, że uda mi się stworzyć kącik gdzie każdy rodzic będzie mógł znaleźć przestrzeń dla siebie. Nie chciałabym zapominać również o naszych maluchach i spojrzeć ich oczami na świat dorosłych i otaczającą ich rzeczywistości. Zapraszam więc do podróżowania po świecie pełnym przygód:)))

Zdjęcie górne autorstwa M. Abramowicz